Haysin, Sinirsel Nefes Darlığı Yorumu


arkadaşlar ben 6 aydır artık esnemeyince rahat edemiyorum esneyince vucuduma oksijen geliyor 2-3 dakika vucudum rahatlıyor doktora gittim bir şeyin yok dediler kalbe gittim bir sorun yok dediler ama neden rahat nefes alamıyorum bazen geceleri boğulurcasına uykudan uyanıyorum hayat zindan oldu tek umut rabim on dan şifa bekliyorum belki böyle biri oaln olmuşsa nasıl iyleştiğinin yazılamasını bekliyorum herkese acil şifalar dilerim

Haysin, 02.03.2017 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

zeynep
31.05.2017
bende de geçtiğimiz yaz başladı,bütün gün esniyorum sanki hiç uyumamışım gibi.çok zor gerçekten başetmek bununla.ben amerikan hastanesinde bi psikiyatra gidiyorum anksiyete teşhisi koydu,hafif bir başlangıçmış.antidepresan ilaç verdi ama kullanmak istemiyorum ama kullanmalıymışım.
bnm mutsuzluktan böyle oldu,sevdiğim işi yapmıyorum,sevgilimle problemlerimiz var,evde de ufak tefek problemler var bnm böyle olmama bu probleler sebep oldu.Hassas yapıda bi insanım sanırım herşeyi kafaya takmaktan oluyor.seyahat ederken birtek bu problem geçiyor yani bulunduğum ortamdan uzaklaşınca iyi hissediyorum.

Hakan Bakar
31.03.2017
Yaşadığınız hastalığı tam 4 senedir lise hayatım boyunca yaşadım ve hayatım zindan oldu burundan ameliyat oldum geçmedi 2 sene sonra psikiyatriye gittik ve antidepresan hapları verdiler işe yaramaya başladı gibi ama tamamen kesmedi çok zor bir hastalık


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Nefes Darlığı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018