necla, Sinirsel Nefes Darlığı Yorumu


Hassas duygusal,merhametli ve özverili insanları, enerji vampirleri var ya işte onlar hayat enerjisini sömürüyor.Sonuç ruhen ve bedenen bizi böyle nefessiz bırakıveriyor.Zaten yaşamaya çalışıyoruz bir yudum nefes bile çok görülüyor.Hep sıkıntıdan,sinirden stresten nefes alamıyoruz diye düşünüyorum.Sizi inciten üzen insanları hayatınızdan çıkarın atın.Huzurlu yaşamaya bakın ne diyeyim sinir sahibi oldum insanların yüzünden ya.Nefes alamıyorum mahfettiler beni.

necla, 11.12.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

nameless
11.04.2017
necla hanım ben de sizin gibi sorunlar yaşıyorum.
aslında biraz da dertleşip sohbet edebiliriz eğer isterseniz, çok şey konuşabiliriz. Dertler paylaşıldıkça azalır. Belki birbirimizi anlarız. Sonuçta yaşamayan bizim neler çektiklerimizi anlamaz. Hatta bazı insanlar bizleri itici bulur. İnsanlar için yargılamak kolaydır zaten. Sonuçta herkeste iletişim kurabilecek bir ağız ve ses teli var. ama e-postayı buraya yazmak istemiyorum. Nasıl iletişim kurabiliriz acaba


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Nefes Darlığı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018