salih, Sinirsel Nefes Darlığı Yorumu


benim yaklaşık 15 gündr devam eden nefes alma güçlüğü çekyorum nefes alamıyom nefesim yarıda kesliyo
bol nefes almak istyom olmuyo patlıycam sanki
karnım da şişkinilk oluyo esneme geliyo bazen ateş ve terleme oluyo sol tarfıma batma oluyo ölecem sanki ciğerlerim bitmiş okadar zorlanıyom laroxyl ap içiyom yardımlarınızı bekliyom lütfen çok kötyüm


salih, 15.06.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Elmayra
11.11.2016
Doktor değilim ama benzer şeyle bende de olduğu için yazıyorum. Solunum testi vb. yaptırdıysanız ve fiziksel bir rahatsızlık yoksa maalesef psikolojik bu nefes alamadığını hissetme durumu. Hızlı hareketler yaptığınızda daha da kötü hissedersiniz. Spor tavsiye ederim en azından yürüyüş. Ve şunu unutmayın dünyanın en kolay şeyi nefes almak her ne kadar bizim için öyle değilmiş gibi görünse de.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Nefes Darlığı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018