Alara Berna, Sinirsel Nefes Darlığı Yorumu


Kurtulmak istiyorum yoruldum artık başka bir tedavisi yok mu doktorlar sadece çok zor durumda kullanılacak bir hava veriyorlar ama bu geçici bir tedavi ben tamamen kurtulmak istiyorum.

Alara Berna, 28.03.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

bilge
28.07.2017
Sinirselse, adaçayı-ıhlamur-melisa gibi bitki çaylarını deneyin. Sinirleri gevşettiği için rahatlatacağını düşünüyorum. Ben faydasını görüyorum baya. Ayrıca adaçayı-ıhlamur üst solunum yolları için de iyidir. Tabi ki alışkın olmayanlara bitki çaylarının tadı tuhaf gelebilir ama bir dilim limon ya da tarçın ya da tercihe göre karanfille biraz lezzetlenebilirler. Ancak burada lezzetten önce şifadır aslolan. Ben şimdi bir adaçayı yapmaya gidiyorum mesela :) sabah beri bir nefes darlığıdır gidiyor. Sabah yoğun bir parfüm kokusuna maruz kaldım sanırım o tetikledi. Kaygı ve endişe dolu hayat da cabası. Geçmişler olsun herkese.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Nefes Darlığı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018